02.06

Uwaga !!! 17 (piątek) i 18 ( sobota) czerwca - ZAMKNIĘTE

Uwaga !!! 17 (piątek) i 18 ( sobota) czerwca - ZAMKNIĘTE

Uwaga !!!

W dniach 17 ( piątek ) i 18 ( sobota ) czerwca 2022 ,  Firma Handlowa Layman i Layman Duo są zamknięte.

Za utrudnienia przepraszamy.

28.04

Uwaga praca 30 kwietnia i 2 maja

Szanowni Państwo Uwaga !!! Firma Layman i Layman Duo w dniach 30.04 sobota oraz 02.05 poniedziałek będzie zamknięta . Życzymy udanej majówki.

Szanowni Państwo Uwaga !!!

Firma Layman i Layman Duo w dniach 30.04 sobota oraz 02.05 poniedziałek będzie zamknięta . Życzymy udanej majówki.

29.11

Praca w grudniu i styczniu.

Firma Layman będzie czynna między świętami !! Dniami wolnymi od pracy będą 24 grudnia (Wigilia); 31 grudnia (Sylwester), 6 stycznia 2022 (Święto Trzech Króli). W dniach 20-23 grudnia; 27-30 grudnia oraz 7,8 stycznia firma Layman będzie otwarta - zapraszamy

22.10

Sobota 30.10.2021 Nieczynne

Szanowni Państwo Uwaga !!! Sobota 30.10.2021 salon sprzedaży i magazyn nieczynny.

30.10

Jak pracujemy w święta?

Szanowni Państwo: od 24.12.2020 do 03.01.2021 oraz 06.01 i 09.01.2021 - firmy Layman DUO, Layman, akcesoriazagrosze.pl są zamknięte.Wszystkiedo dobrego dla Was życzy cała nasza ekipa.

24.06

Elegancka torba z wzornikami za 1 zł!

Szanowni Państwo promocja letnia! Torba z wszystkim wzornikami płyt meblowych i blatów kuchennych, również nowości 2020 o wartości 425 zł może być Wasza za jedyne 1,00 zł!

(W torbie ukryte są również gadżety, miary, zapalniczka, katalogi, ołówki, długopisy)

Przyjdź do Nas na zakupy, zrób je za minimum 1500 zł netto i otrzymaj torbę za 1 zł!

*ilość toreb ograniczona, zapraszamy.

 

20.12

Wszystkiego co najlepsze!

Życzymy Państwu cudownych Świąt oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Jednocześnie informujemy, że od 23.12.2019 do 06.01.2020 cały zespół firm Layman, Layman DUO oraz akcesoriazagrosze.pl nie pracuje i odpoczywa.

08.10

Zmysłowe zaproszenie na prezentację 22 nowości blatów kuchennych 2018!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Restauracji Zmysły już 18.10 w czwartek o godz.11:00 na szkolenie i prezentację z zakresu: *22 nowe blaty kuchenne 2018, *powstawanie produktów firmy SWISS KRONO Polska, *aktualne narzędzia marketingowe. Każdy kto weźmie udział w szkoleniu i prezentacji otrzyma za darmo torbę z kompletem wzorników oraz po szkoleniu zapraszamy na Państwa na obiad. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia: 15.10.2018r tel: 609022062, e-mail: biuro@laymanduo.pl.

02.10

22 nowości blatów kuchennych z powłoką antybakteryjną! Zobacz zdjęcia i film!

Już u Nas w salonie mogą Państwo zobaczyć najnowszą kolekcję 22 blatów kuchennych z powłoką antybakteryjną! Zapraszamy w Elblągu na ulicę Malborską 91 B

26.04

W długi weekend odpoczywamy

Szanowni Państwo od 30 kwietnia aż do 6 maja firma Layman i Layman DUO nie pracują. Zapraszamy na zakupy 27.04 oraz 28.04 i dopiero po majówce w poniedziałek 07.05. Życzymy sobie i Państwu udanego wypoczynku :-)

09.05

Już 17.05 w środę firmę Layman odwiedzą dwa ogromne „Domy na kółkach” Przyjdź i wygraj 6000zł!

Sukces Elbląga! Już w środę firmę Layman odwiedzą dwa ogromne „Domy na kółkach” prezentujące komponenty meblowe. Przyjdź i wygraj bon o wartości 6000zł na wakacje marzeń! Dom ukryty we wnętrzu tira przemierzył wiele krajów na świecie, teraz ta innowacyjna koncepcja promocji jest kontynuowana na terenie Polski. Po zeszłorocznym sukcesie w tym roku firma Layman została wyróżniona podwójnie. Już 17 maja w środę między godziną 9:00 a 16:00 zaprezentują się dwa „domy na kółkach” W pierwszym zobaczą Państwo najnowsze rozwiązania z dziedziny akcesoriów meblowych niemieckiej firmy Hettich w drugim zaś zaprezentowane będą płyty oraz blaty kuchenne firmy Swiss Krono. Czytaj więcej....

Ale to jeszcze nie koniec atrakcji, tego dnia zapraszamy Państwa na grilla z zimnym piwem a przez cały dzień będzie można wygrać atrakcyjne nagrody, między innymi narzędzia Festool oraz kupon na wakacje marzeń o wartości 6000zł. Zapraszamy!

Zobacz jak było rok temu: 

https://www.youtube.com/watch?v=KYbaXKVWP_Q&t=110s

- Jest nam niezmiernie miło, że nasza firma, a co za tym idzie nasze miasto i elblążanie zostaliśmy docenieni. „Domy na kółkach” zawitają właśnie u Nas. Nie spodziewałem się, że w tym roku uda się zaprezentować mieszkańcom aż dwa światy meblowe. W jednym domu zaprezentujemy świat akcesoriów meblowych a w drugim płyty, fronty i blaty kuchenne. Jest to wielkie wyróżnienie, dla Elbląga bo jesteśmy wśród 19 miast wyróżnionych z całej Polski – podkreśla właściciel firmy Layman DUO Rafał Zemke.

Jest to szczególne wydarzenie dla firmy Layman bo tego dnia zostaną również zaprezentowane najnowsze dekory blatów kuchennych z powłoką antybakteryjną, które przyprawiają o zawrót głowy aczkolwiek są odpowiedzią na potrzeby rynku i pomysły projektantów. Dodatkowo producenci frontów meblowych zaprezentują najnowsze dekory akryli oraz frontów 3D. 

Cały dzień między 9:00 a 16:00 będą serwowane potrawy z grilla z zimnym piwem. Największą atrakcją zaś będą konkursy gdzie główną nagrodą jest bon o wartości 6000zł na wakacje marzeń oraz maszyna Festool, miejmy nadzieję, że Was nie zabraknie!

Serdecznie zapraszam wszystkich elblążan w środę 17 maja między 9:00 a 16:00 do siedziby naszej firmy przy ulicy Malborskiej 91B. Przyjdźcie z rodziną, znajomymi, przyjaciółmi i zobaczcie „domy na kółkach” bo taka okazja szybko się nie powtórzy – podkreśla Rafał Zemke.

13.04

Praca w Święta i Majówkę.

Z okazji zbliżających się Świąt życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze. Dużo zdrowia, spokoju, rodzinnego ciepła i mokrego dyngusa :) Nasza firma nie pracuje 15.04 w sobotę. W majówkę nie pracujemy 2.05 (wtorek) reszte dni pracujemy bez zmian.

19.01

Czarne listwy do blatów, dostępne w Layman!

Miło Nam poinformować, że wprowadzamy do swoich blatów listwy boczne, kątowe oraz szczelinowe w kolorze czarnym. Oczywiście w stałej sprzedaży również jest kolor aluminiowy.

22.12

Życzenia Świąteczne oraz informacja o dniach wolnych.

Szanowni Państwo wszystkiego dobrego z okazji zbliżających się Świąt :-) Jednocześnie informujemy, że nie pracujemy w soboty: Wigilia - 24.12, Sylwester - 31.12 oraz 07.01. W pozostałe dni pracujemy bez zmian.

28.10

Kilka dni wolnych...

Serdecznie informujemy, że firma Layman oraz Layman DUO właściciel marki akcesoriazagrosze.pl dnia 31.10 (poniedziałek), 1.11 (wtorek), 11.11 (piątek) oraz 12.11 (sobota) będzie nieczynna. W pozostałe dni pracujemy normalnie :-)

19.10

Najnowszy katalog Hettich Tom II. Odbierz już dziś!

W czerwcu pojawił się katalog Hettich Tom I, który był rozdawany podczas eventu "Hettich on Tour" Obecnie pojawił się ostatni już katalog Tom II. Przedstawiamy go Państwu w wersji elektronicznej. Jeżeli chcecie otrzymać go w wersji papierowej prosimy o kontakt! Szczegóły kliknij czytaj więcej!

HETTICH KATALOGI:

Aby otrzymać katalog w wersji papierowej prosimy o kontakt 609022062

24.09

Kosmiczne fronty dla wymagających klientów w najnowocześniejszym wydaniu tylko od Proform.

Fronty, maskownice grzejników, tablice dla dzieci, elementy dekoracyjne, ściany - wszystko to w kosmicznym wykonaniu firmy Proform.

Premium to nowa grupa produktów charakteryzująca się specjalnym wykonaniem. Znaleźć tu można wzory z frezowanymi uchwytami oraz wysoki połysk. Elementy meblowe high gloss należą już dłuższy czas do trendu wnętrzarskiego designu. Może to być lakier w wysokim połysku, akryl lub folia pvc. W kolekcji znajdują się również fronty fornirowane oraz wykonane z czarnej płyty MDF barwionej w masie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pod linkiem: http://www.proform.eu/pl/

Na żywo możecie Państwo zobaczyć ekspozycję w siedzibie naszej firmy.

02.07

Blaty oraz fronty dębowe ręcznie robione z litego drewna!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że poszerzamy swoją ofertę o blaty oraz fronty dębowe, ręcznie robione z litego drewna w dowolnym kolorze oraz wymiarze z 36 miesieczną gwarancją. Ponadto oferujemy listwy oraz pozostałe elementy drewniane dopasowane do stylu frontów. Więcej szczegółów kliknij czytaj więcej...

Pełna oferta blatów dębowych pod linkiem >>> KLIKNIJ TU <<<

Pełna oferta frontów dębowych pod linkiem >>> KLIKNIJ TU <<<

 

11.06

Film o wydarzeniu Hettich on Tour - "Dom na kółkach" będzie miał premierę w Niemczech!

Szerokim echem w naszym mieście odbyła się wizyta „Domu na kółkach” firmy Hettich. Ogromny tir był atrakcją w firmie Layman, która postanowiła nagrać materiał filmowy z tego wydarzenia w celu jej promocji. Jak się okazało, pomysłodawca projektu Rafał Zemke chciał również pokazać i promować miasto oraz nasz region. Przepiękne ujęcia Jeziora Druzno, elbląskiej starówki, dzielnicy Zatorze, obwodnicy i całego wydarzenia tak zachwyciły firmę Hettich, że postanowiła zaprezentować powstały projekt w światowej siedzibie swojej firmy w Niemczech! Zobacz FILM, kliknij czytaj więcej...

- Zastanawiając się nad wizją stworzenia tego filmu wiedziałem, że chcę pokazać firmę z jak najlepszej strony ale czułem, że to będzie zbyt mało aby zachwycić. Pewnego dnia jadąc obwodnicą pomyślałem sobie, że fajnie byłoby nagrać jak „Dom na kółkach” wjeżdża do miasta. Zamyślony przejechałem zjazd z obwodnicy i pojechałem w kierunku Pasłęka, wracając zobaczyłem piękne widoki na miasto Elbląg oraz Jezioro Druzno, już wtedy wiedziałem, że jest to strzał w 10! Pomyślałem, że lepszej okazji do promocji miasta i naszego regionu już nie będzie. Punktem obowiązkowym oczywiście było pokazanie elbląskiej starówki, jak już sobie wszystko w głowie ułożyłem bałem się o pogodę, która jak się okazało była przepiękna. Następnym problemem było znalezienie osoby, która mnie zrozumie i przekaże moje wizje, emocje i to wszystko co mam w głowie na szklany ekran – mówi Rafał Zemke.

Materiał filmowy został nagrywany już w poniedziałek od godziny 5 rano aż do późnych godzin popołudniowych. Wszystko poszło zgodnie z planem a na wydarzenie do firmy Layman przyszło wielu elblążan oraz stolarzy z regionu jak również kilku klientów przyjechało z Polski.

Wszyscy mogli na własne oczy zobaczyć i dotknąć najnowsze rozwiązania ze świata okuć meblowych firmy Hettich: szuflady na dotyk, szuflady z cichym domykiem, które mogą wytrzymać obciążenia do 80 kg, zawiasy samo-domykające czy najnowsze systemy do szaf przesuwnych. Oprócz okuć można było zobaczyć najnowszą kolekcję 24 blatów kuchennych czy 64 dekory frontów akrylowych oraz frontów 3D. Oczywiście wszystkie te nowości elblążanie mogą zobaczyć w siedzibie firmy Layman przy ulicy Malborskiej 91B od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00, w soboty od 7:00 do 14:00 oraz na stronie internetowej www.layman.com.pl.

Sporym zaskoczeniem były serwowane ze świeżej wołowiny przepyszne burgery z zielonymi i czarnymi bułkami oraz elbląskie piwo. Każdy również mógł po zarejestrowaniu się wziąć udział w konkursie gdzie nagrodami były narzędzia o wartości 2000 złotych, bony na fronty meblowe oraz noże Fiskars. Główną nagrodę zdobył Pan Wojciech Szupiluk – serdecznie gratulujemy.

- Denerwowałem się całym wydarzeniem, dzień wcześniej była brzydka pogoda i wiał straszliwy wiatr, dostałem informację od realizatorów, że kręcenie z drona nie będzie możliwe. Nerwowo sprawdzałem co chwilę pogodę, kiedy o godzinie 4 rano otworzyłem oczy pierwsze kroki skierowałem do okna. Była bezchmurna, bezwietrzna pogoda, wiedziałem już wtedy, że wszystko się uda – opowiada Rafał Zemke.

- Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim elblążanom, stolarzom i wszystkim tym, którzy odwiedzili naszą firmę w imieniu swoim oraz pracowników. Ogromne podziękowania przekazuję również na ręce firmy Hettich oraz na cały 10-osobowy team, który przyjechał do Elbląga z „domem na kółkach”. Tak ogromne wyróżnienie jest dla nas zaszczytem. Mam nadzieję że „Hettich on Tour” with love :-) zawita do nas niebawem – mówi Rafał Zemke.